A portugál most prioritásnak nevezte a második számú európai kupasorozatot, néhány éve viszont nem volt olyan nagyon elájulva az Európa-ligától.

Az MU az Európa-liga döntőjében az Ajaxszal játszik, Mourinho pedig már hetekkel ezelőtt kijelentette, fontosabb nekik a sorozat, mint a Premier League. Mert, ha nyernek, akkor jövőre garantáltan a Bajnokok Ligájában szerepelhetnek.

2013-ban viszont teljesen másképp gondolkodott a BL kistesójáról:

„Nem akarok Európa-ligát nyerni, csalódás lenne számomra. Nem akarom, hogy a játékosaim úgy érezzék, az Európa-liga az ő sorozatuk.”

Mondta azok után, hogy Rafa Benítez abban az évben a Chelsea-vel megnyerte a sorozatot. Most viszont már nagyon szeretné, ha a játékosai úgy éreznék, az ő sorozatuk az El, és valahogy behúznák a döntőt.

(Independent)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
14% Nem, tök jó, hogy van.
63% Azonnal, értelmetlennek tartom.
23% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.