Az rendben van, hogy az eredmények mellette szólnak, és hogy abszolút kiáll a játékosaiért, beleáll helyettük a pofonokba, de még mindig nem érzi, mikor nem kell keménykedni.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Merthogy a portugál menedzser a viszonylag pocsék bajnoki szereplésre való tekintettel úgy döntött, nem karácsonyoznak otthon a játékosok: angol sajtóhírek szerint ugyanis december 25-én 16.30 órás kezdéssel edzést tart Old Traffordon.

Eddig az volt a szokás a Unitednél, hogy 25-én délelőtt a Carrington edzőpályán átmozgató edzést tartanak, majd mindenki hazahúz és a családjával karácsonyozik.

Még sosem láttak vagy hallottak ilyet, Ferguson irányítása alatt sem! Ráadásul mindig a Carringtonon volt az edzés, de így, hogy az Old Traffordon lesz, sokkal nagyobb szervezést igényel, és sokkal több stábtagnak kell jelen lennie.

Igen, nemcsak a játékosok szívnak, hanem a stáb tagjai és a technikai személyzet is.

Az MU karácsony másnapján, 26-án 16 órakor a Sunderlanddel játszik az Old Traffordon. Jó hangulatban.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

18 éves és 358 millió eurót ér a világ legértékesebb futballistája

Elképzelhető, hogy Vinícius Júnior napjai meg vannak számlálva a Real Madridnál

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés