Arturo Vidal elérte, hogy reklamálásért néhány másodpercen belül két sárga lapot kapjon a Real Madrid elleni BL-csoportmeccsen.

Milánóban játszott az Inter és a Real Madrid a BL-csoportkör negyedik fordulójában. Három forduló után az olaszok két, a spanyolok négy ponttal álltak, és mivel a csoport másik meccsén a Gladbach ismét legyőzte a Sahtart, így mindkét csapatnak nagyon kellett a győzelem.

Végül 2–0 lett a Real Madridnak, Hazard tizenegyesből szerzett vezetést az első félidőben, a másodikban pedig a korábbi Real-játékos Hakimi öngóljával végleg eldőlt a meccs.

Az Inter a 33. perctől emberhátrányban futballozott, miután Arturo Vidal néhány másodpercen belül két sárga lapot kapott reklamálásért. Vidal ezzel egyébként beállított egy nem túl hízelgő rekordot, ő az egyike azon három futballistának, akit három különböző csapat színeiben is kiállítottak a Bajnokok Ligájában.