Arturo Vidal elérte, hogy reklamálásért néhány másodpercen belül két sárga lapot kapjon a Real Madrid elleni BL-csoportmeccsen.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Milánóban játszott az Inter és a Real Madrid a BL-csoportkör negyedik fordulójában. Három forduló után az olaszok két, a spanyolok négy ponttal álltak, és mivel a csoport másik meccsén a Gladbach ismét legyőzte a Sahtart, így mindkét csapatnak nagyon kellett a győzelem.

Végül 2–0 lett a Real Madridnak, Hazard tizenegyesből szerzett vezetést az első félidőben, a másodikban pedig a korábbi Real-játékos Hakimi öngóljával végleg eldőlt a meccs.

Az Inter a 33. perctől emberhátrányban futballozott, miután Arturo Vidal néhány másodpercen belül két sárga lapot kapott reklamálásért. Vidal ezzel egyébként beállított egy nem túl hízelgő rekordot, ő az egyike azon három futballistának, akit három különböző csapat színeiben is kiállítottak a Bajnokok Ligájában.

null

⚽️ Inter vs Real Madrid | Vidal (RED CARD) 33' #INTRMA pic.twitter.com/delPFknUoW

Hazard gólja:

Hakimi öngólja:

Szintén a tegnapi játéknapon történt:

(Fotó: Twitter)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A Fradi Joseph-duplával nyerte meg az idegenbeli El-selejtezős meccset

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ott leszel az F1-es Magyar Nagydíjon hétvégén?
6% Igen, kilátogatok a helyszínre.
38% Nem, de a futamot követni fogom.
56% Nem megyek ki, és valószínűleg a futamot sem nézem.
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
Hirdetés