Tudod, mi van akkor, ha nincs a pályán Messi, és nem megy Suáreznek, de még Neymarnak sem? Hát az van, hogy szenved a Barcelona, vagyis a Mönchengladbach otthonában egészen pontosan ezt tette, de így is nyert.

Persze ez így is inkább a németek dicsérete, taktikájuk egészen a 65. percig bejött: sikerült kordában tartani a Barcát, vagyis labda nélkül is sikerült kiszorítani a tizenhatos elől a spanyolokat. Arról meg nem is beszélve, hogy az első félidőben gólt is lőttek Ter Stegennek, a chelsea-s Hazard kistesója volt az elkövető (1–0).

De aztán a második félidőben helyre állt a világ rendje, Arda Turan tett róla, kiegyenlített egy nem éppen csúnya góllal (1–1). És innentől nem volt kérdés, hogy a Barca még jobban nyomni fog, amiből meg pontosan az lett, amire számítanál, belőtték, vagyis inkább beszenvedték a második gólt, vagyis nyolc perc alatt megfordították és 2–1-re hozták a meccset- És így a beégés is elmaradt, bár egészen közel voltak hozzá, de Piqué megmentette a csapatot:

A csoport másik meccsén a Celtic meglepetésre 3–3-at játszott a Manchester Cityvel Glasgow-ban, és az angolok futottak az eredmény után, ilyen is van.