Paulo Dybala esetleges eligazolása továbbra is téma a nemzetközi sportsajtóban.

A Juventus támadója az elmúlt szezonban szorult ki a kezdőcsapatból, Maurizo Sarri nyári érkezése után pedig egyre több olyan hírt lehetett olvasni, hogy az argentin még az idény kezdete előtt klubot válthat.

Korábban a Manchester United volt képben, most viszont az angol sajtó azt írja, a BL-döntős Tottenham is élénken érdeklődik Dybaláért. A Spurs az előző néhány évben híresen keveset igazolt, most nyáron viszont érkezett klubrekordért a francia Ndombélé.

A Tottenham másfél év után igazol újra, és rögtön nagyot húz

A piac egyik legjobb elérhető belső középpályásával erősít Pochettino.

Az angolok elvileg már felvették a kapcsolatot a Juventusszal, a torinóiak állítólag 90 millió eurót kérnek Dybaláért, ha a Tottenham ezt megadja, akkor egy nyáron belül kétszer igazolhat klubcsúcsért a londoni klub.

A 23-szoros argentin válogatott Dybalát 2015-ben vette meg a Juve, eddig 182 meccsen 72 gólja és 30 gólpassza van a klub színeiben.

(via; Fotó: Getty Images)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

Öt pikáns ajándékötlet a barátnődnek, ha idén kicsit felforrósítanád a karácsonyt

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
31% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
69% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.