Instagramon szólalt meg először Neymar a brazilok kiesését követően.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Brazília és Neymar Katarban sem ért fel a csúcsra. A horvátok elleni negyeddöntő hosszabbításában Neymar ugyan vezetést szerzett, de Horvátország előbb egyenlített, majd tizenegyesek után továbbjutott.

Brazília már biztosan nem lesz világbajnok Katarban

Brazília kiesett, Horvátország pedig a Hollandia–Argentína párharc győztesével játssza az elődöntőt.

Neymar a meccs után nem nyilatkozott, a kiesés után néhány nappal azonban az Instagramon egy posztban így fogalmazott:

„Még mindig fáj a kiesés, annyira közel voltunk a továbbjutáshoz. A vereségek erősebbé tesznek, de túlságosan fájnak. Még mindig nem szoktam meg. Mindenesetre tovább kell lépnünk. Még ha fáj is, de az élet megy tovább. A jövőbe kell tekintetnünk, a sebek idővel begyógyulnak. Még egyszer köszönetet mondok a brazil embereknek a szeretetükért és a támogatásukért”

– írta Neymar, mad köszönetet mondott a katari szervezőknek is, úgy fogalmazott, hogy a vb gyönyörű volt.

Ronaldo nyilatkozata a portugálok búcsúja után:

Cristiano Ronaldo: Mindenki levonhatja a saját következtetéseit

Köddé vált Ronaldo álma, ami akár azt is jelentheti, hogy nem válogatott többé.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott