Egy éve nyert utoljára meccset a Browns, most viszont megszakadt a rossz széria, legyőzte a San Diegót.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Cleveland Browns az NFL messze leggyengébb csapata, idén 14 meccsből 14-et buktak, legutóbb 2015. december 13-án tudtak nyerni. És már hetek óta az volt a téma, hogy összejön-e a bravúros 0–16. De Robert Griffin III vezetésével a Brownsnál végre megtört az átok, 20–17-re legyőzték a szintén elég gyenge Chargerst – az összefoglalóért katt ide; érdemes megnézni, az utolsó másodpercekben még kihagyott egy mezőnygólt a San Diego.

Ezt leszámítva is pörgős forduló volt az NFL-ben, a Falcons, a Houston és a Giants helye is biztos már a PO-ban. Mariota és Derek Carr pedig szárkapocscsont-törést szenvedett, ami főleg az idén óriásit játszó Raidersnek rossz hír, hiszen az irányító biztosan nem fog már idén futballozni.

A 16. forduló eredményei

Eagles–Giants 24–19
Bills–Dolphins 31–34
Panthers–Falcons 16–33
Bears–Redskins 21–41
Browns–Chargers 20–17
Packers–Vikings 38–25
Jaguars–Titans 38–17
Patriots–Jets 41–3
Raiders–Colts 33–25
Saints–Buccaneers 31–24
Rams–49ers 21–22
Seahawks–Cardinals 31–34
Texans–Bengals 12–10

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott