Igazán csak most kezdődött a magyarok vb-je, és szintet is tudott lépni a csapat.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A magyar férfi kézilabda-válogatott a csoportkör harmadik, utolsó fordulójában

29–28-ra legyőzte Németországot, ezzel a maximális négy pontot viszi magával az egyiptomi világbajnokság középdöntőjébe.

Máthé Dominik és Bánhidi Bence emelkedett ki a mezőnyből, az átlövő és a beálló is nyolc gólt dobott, a meccs legjobbjának pedig utóbbit választották. A győztes gólt Lékai Máté szerezte három másodperccel a vége előtt.

A magyarok a középdöntő I. csoportjában az Európa-bajnok spanyolokkal, valamint a lengyelekkel és a brazilokkal találkoznak csütörtökön, szombaton és jövő hétfőn. A hatos – amelynek élén jelenleg a magyar együttes áll – első két helyezettje jut a negyeddöntőbe.

Kézilabda-világbajnokság, A-csoport, 3. forduló

Németország–Magyarország 28–29 (14–15)

„Ez egy paródia! Tragikomikus, amit láttunk” – Rettenetesek az állapotok a kézi-vb-n

Érkeznek meg a csapatok Egyiptomba, a férfi kézilabda-vb helyszínére és ezzel egy időben a panaszok is elkezdtek ömleni. Tragikus a szervezők felkészületlensége.

(Fotó: Sascha Klahn/picture alliance via Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Topcsatárok randevúznak – Ezek a meccsek jönnek ma a foci-vb-n

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés