Megszenvedett a Barca a Király-kupában, de végül hosszabbítás után, egy hétgólos meccsen továbbjutott.

Bejutott a Király-kupa nyolcaddöntőjébe a Barcelona, de a vártnál sokkal nehezebben nyert a harmadosztályú Intercity ellen Xavi csapata. A meccs végül hosszabbítás után dőlt el, miután 90 perc után 3–3 volt az eredmény, a vége 4–3 lett a Barcának.

A hős azonban az Intercity futballistája, Oriol Soldevila volt, aki a Barcelona akadémiáján, a La Masián nevelkedett, most pedig mesterhármast szerzett korábbi csapata ellen.

Soldevilla előtt az utolsó játékos, aki mesterhármast rúgott a Barcának egy bizonyos Kylian Mbappé volt kép évvel ezelőtt a Bajnokok Ligájában.

A Barcelona góljait sorrendben Araujo, Dembélé, Raphinha és Fati szerezte.

A meccs összefoglalója:

A Real Madrid meccsén történt:

Gyönyörű gólt rúgott Rodrygo, majd Pelé előtt tisztelgett

A Real Madrid kínkeserves meccsen tudta csak legyőzni a negyedosztályú Cacerenót a Spanyol Kupában. Az egyetlen gól viszont nagyon rendben volt.

(Fotó: Twitter)