Borzalmas hírt kapok Kalmár Zsolt, pedig pár napja már elhittük, hogy ott lehet az Eb-n.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Bár Andorra kegyetlenül és durván játszott a vb-selejtezőn, Kalmár Zsolt nem egy belépő, hanem egy szerencsétlen talajfogás után sérült meg. Akkor már látszott, hogy nagy a baj, ám az első diagnózisok után optimista volt a DAC középpályása, akkor úgy tűnt, májusban már játszhat.

A szombati vizsgálatok viszont rossz eredményt hoztak: külső oldalszalag-szakadást állapítottak meg Kalmár bal térdében.

A hírt az EM Sports Consulting menedzseriroda a hivatalos Facebook-csatornáján tette közzé. Sajnos az ilyen jellegű sérülések négy-hat hónap a felépülési idővel járnak, így a szlovák liga legjobb játékosa nem lehet ott a kontinenstornán.

Jó hír, Kalmár valószínűleg ott lehet az Európa-bajnokságon

Nincs szakadás, a keresztszalag a helyén van.

(Fotó: MLSZ)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy párharc már biztosan ismert a foci-vb kieséses szakaszában

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott