Szétdobta Európát a Győr, sorozatban harmadszor, összesen ötödik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját.

Az elődöntőben a norvég Vipers Kristiansand semmilyen gondot nem okozott a Győri ETO-nak, a döntőben pedig a Rosztov-Donnal találkozott. Pikáns találkozás, mert az oroszok edzője az az Ambros Martin, aki a győriek korábbi sikeredzője volt.

A Győr lényegesen esélyesebb volt ellenfelénél, ennek megfelelően az első félidő végére magabiztos, négygólos előnyre tett szert. A második félidőben az 53. percig sima volt a meccs, az ETO 3-4 góllal ment végig. Az utolsó hét és fél percben azonban nem tudtak gólt lőni Görbiczék, így a Rosztov egy gólra feljött, a végén egy Grimsbö-védés kellett a végső sikerhez. Így akárcsak tavaly, ismét egyetlen góllal győzött a Danyi Gábor csapata.

A Győr ezzel az ötödik Bajnokok Ligáját nyerte meg: 2013, 2014, 2017, 2018 után 2019-ben is legjobb csapat lett.