Nem kis meglepetésre Peru is ott lesz a jövő évi focivébén, legutóbb 1982-ben jutott ki. Na nem az ilyen jelenetek miatt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Mondjuk a kijutás szempontjából nem az volt a váratlan, hogy lenyomta Új-Zélandot az interkontinentális pótselejtezőn, az papírforma volt, hanem a kontinensén ment nagyot, van pár erősebbnek tűnő csapat Dél-Amerikában Perunál. De hát azt bizonyítani is kellett volna, ami nem sikerült, Perunak viszont igen, így megvan az utolsó vb-résztvevő is.

Persze a tudást illetően ne feltétlenül ebből a szögletből induljunk ki, nem ezen múlott. De azért látszik, hogy nem a peruiak lesznek a torna legjobb csapata. Christian Cueva, a Sao Paulo középpályása mókás bénázást mutatott be egy szögletnél:

Ettől függetlenül mi azért örülnénk, ha Stieber agyonrúgna egy szögletzászlót Oroszországban, csak lennénk ott.

(Fotó: AFP)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés