Mauricio Pochettino számára új volt az információ, hogy ő lehet a Real Madrid edzője.

A BL-címvédő borzasztó formában, így természetesen a nemzetközi sajtóban megy az agytorna, hogy ki lehet a madridiak új edzője. Az egyik legkedveltebb név a Tottenham argentin edzője, Pochettino, aki most reagált minderre:

Talán mert egy másik országban vagyok, és az angolom sem a legjobb, nem követem a híreket, erről is most hallok először. Nincs Facebookon, Instagramom, Twitterem, nem használom a közösségi médiát. Ezért látszom fiatalabbnak a koromnál.

Mondta a Spurs edzője, aki szerint ilyen a futball, mindig röpködnek a pletykák, de ő semmit nem tud arról, hogy Madridban folytatná.

A Real Madrid edzője a vasárnapi el Clásicón még mindenképp Julen Lopetegui lesz, ha viszont a Barcelona ellen rossz eredményt ér el a Madrid, akkor nehezen elképzelhető, hogy megtarthatja állását a spanyol.

(BBC)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
20% Nem, tök jó, hogy van.
61% Azonnal, értelmetlennek tartom.
19% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
A jövő megérkezett Fehérvárra – az ország egyik legmodernebb BYD szalonjában jártunk
Hirdetés