Úgy tűnik, semmi szent, tényleg nincs határa a gusztustalan, aljas "szurkolásnak", bizonyították a Celtic-drukkerek.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Négy év után rendezték meg ismét a bajnokságban a skót csúcsderbit, a Celtic–Rangerst, és sikerült minden idők legprimitívebb szurkolói megnyilvánulásával emlékezetessé tenni. Azt Old Firmön tényleg sok undorító esemény történt már, de ennél mélyebbre még nem csúszott egyik ultracsoport sem a pöcegödörben: Rangers-sálas gumibabákat akasztott fel pár Celtic-fan:

Oké, ez így önmagában ma már nem annyira erős, tudjuk. De ha hozzátesszük, hogy a Rangers korábbi legendás csatárának, Kris Boydnak a testvére öngyilkosságot követett el a múlt héten, akkor már érted, mi a baj ezzel.

Lee Gordon on Twitter

Mondjuk a Celtic-vezetés nyilatkozata sem kevésbé bicskanyitogató, ettől kerek ez a mocskos sztori:

"A Celtic nem megy bele mindenféle sárdobálásba a hétvégi meccs kapcsán. Továbbra is professzionálisan, a klub értékeinek megfelelően kezeljük a felvetődő problémákat. A szombati mérkőzés fantasztikus esemény volt a Celtic és a szurkolói számára."

Miután a Rangers feljelentést tett, a rendőrség azt mondta, néhány ember cselekedetét nem szabad általánosítani, de már nyomoznak.

A Celtic egyébként 5–1-re nyert.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés