Most már tényleg mindenki láthatja, hogy bárki nyerhet egy Puskás-díjat, aki lő egy menő gólt.

Elárulták, kié lesz az év gólja, mármint azt a hármat, mely közül lehet választani. És köztük van egy nő is, mégpedig az ír Stephanie Roche, aki egy bulimeccsen rúgta meg élete gólját. Még az ír Peamount United játékosaként dekázott kettőt és lőtt a bal felsőbe a Wexford ificsapata elleni meccsen.

Kattints ide a videóért.

James Rodríguez gólja már a vébén is a legszebb lett, így aztán nem csoda, hogy az Uruguay elleni nyolcaddöntőn rúgott első gólja itt van a listán. Technikailag tökéletes az egész mozdulatsor, a lövésben meg jócskán van erő, Muslerának esélye se volt. Nálunk ez a nyerő.

És videón is meg tudod nézni, ha ide kattintasz.

Ehhez képest Robin van Persie fejese nálunk a háromban sem volt a vébén, most meg itt van az év legszebb triójában, ami kicsit furcsa, de lehet, hogy velünk van a baj. Az viszont kétségtelen, hogy az MU-csatár fejese hibátlan, és iszonyúan nehéz így kivitelezni, arról nem is beszélve, hogy mekkora már a helyzetfelismerése.

Ezt is meg tudod nézni videón.

Egész nyugodtan add le te is a szavazatod a FIFA oldalán.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
20% Nem, tök jó, hogy van.
58% Azonnal, értelmetlennek tartom.
22% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Így fest a város legmenőbb rooftop bárja
Hirdetés