A Ferencváros kétgólos hátrányból állt fel hazai pályán a Dinamo Kijev elleni Bajnokok Ligája-meccsen, és végül megszerezte első pontját a csoportkörben a magyar bajnok.

Kétgólos hátrányban volt a félidőben, de előbb szépített, majd a 90. percben egyenlített a Ferencváros:

A Fradinak már nemcsak gólja, hanem pontja is van a BL-ben

A Fradi hatalmasat hajrázott a Dinamo Kijev ellen.

A meccs után az FTC vezetőjedzője, Szerhij Rebrov a következőképp értékelt:

Ezen a szinten minden meccs nehéz. Az első félidőben elkövettünk védekezésben néhány hibát, és nagyon fontos gól volt Tokmac találata, mert vissza adta az önbizalmunkat. Örülök, hogy döntetlent értünk el főleg a 0-2 után. Fegyelmezettebbnek kellett volna lennünk, de megérdemeljük ezt az egy pontot. A BL-ben valamennyi csapat a legmagasabb szintet képviseli, a Dinamo is bebizonyította ezt. Ugyanakkor a második félidőben mi voltunk a jobbak

A csoport másik meccsén:

A Fradi után a Juventust is legyőzte a Barcelona a Bajnokok Ligájában

A Barcelona különösebb gond nélkül nyert Torinóban.

A City középpályása odaszúrt a Real Madridnak: Csak egy csapatot láttam a pályán