Guzmics után Cé Ronaldót is megszereznék a kínaiak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Ronaldo ügynöke, Jorge Mendes a Sky Sports-nak azt nyilatkozta, hogy egy meg nem nevezett kínai csapat nemrég 300 millió eurót ajánlott a Real Madridnak a portugálért, aki több mint 100 milliós fizetést kapott volna.

„A pénz azonban nem minden, Cristianónak a Real Madrid az élete, boldog Madridban, ezért elképzelhetetlen, hogy Kínába igazoljon. A kínai piac új terület, számos játékost meg tudnak venni, de Ronaldo esetében kizárt, hogy a  kínai bajnokságba szerződjön. Persze normális, hogy érdeklődnek iránta, Cristiano a valaha volt legjobb játékos.”

Mondta Mendes.

És az tényleg nem valószínű, hogy Ronaldót, esetleg Messit megszerezzék a kínai klubok, de az nyilvánvaló, hogy egyre több (korábbi) topjátékos választja az ottani bajnokságot pénzt.

(goal.com)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Útban volt a játékvezető, ezért fellökte a focista

18 éves és 358 millió eurót ér a világ legértékesebb futballistája

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés