Érthető, hogy rosszul viselte a vereséget, de nem jó emberen vezette le az indulatát. Bulvárhíreink következnek.

A Manchester United a liga egyik leggyengébb csapata, az Everton ellen is kikapott, a kiesés ellen küzdő liverpooliak 1–0-ra nyertek. Az előző öt fordulóban csak egyszer nyert az MU, így a hetedik helyre csúszott, ami lassan nevezhető kínosnak.

Olyan góllal kapott ki az MU, ami tökéletesen összefoglalja a szezonját

Az angol bajnokság egyik leggyengébb csapatától kapott ki a Manchester United.

Ronaldo is így érezheti, a portugál gyűlöl veszíteni, ettől pedig nagyon frusztrált. A meccs lefújása után az öltöző felé ballagva kiverte az egyik hazai szurkoló kezéből a telefont, aki le akarta videózni.

Aztán a Sky Sports megírta, hogy Manchester United vezetői is tudnak az esetről és ki fogják vizsgálni Cristiano Ronaldo tettét. Egy büntetés is befigyelhet Ronaldónak, mondjuk jelenleg annál nincs nagyobb büntetés, mint a Man. Unitedben szenvedni.

Rooney: Ronaldo baszottul idegesítő

Rooney „baszottul idegesítőnek” tartja Ronaldót, de azt is elmondja, miért nem csinált ebből soha nagy ügyet.

(Fotó: Robbie Jay Barratt - AMA/Getty Images)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Három név szerepel a Barcelona asztalán Rashford-utódként

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
38% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés