Nem kimondottan álomszerű antré.

Ezek a hivatalos bemutatások néha pocsékul sülnek el, akad olyan játékos, aki képtelen dekázni, és most már van olyan is, aki egyszerűen rosszul lesz.

A Portótól 50 millió euróért igazolt brazil védő, Éder Militao az utóbbi kategória, a sajtótájékoztatót meg is kellett szakítani, olyan rosszul lett.

A Copa América-győztes védőt szerdán mutatták be Madridban, a 21 éves játékosnak megvolt a mezben pózolás és a dekázgatás, de aztán a nagy felhajtást nem bírta. Feszengett az öltönyben, meglazította a nyakkendőjét, ivott egy pohár vizet, de nem jött rendbe.

El Golazo de Gol on Twitter

? Militao se marea y su presentación tiene que acabar antes de lo previsto. ? #Golazo https://t.co/6pJa73fBEY

A Real Madrid szakemberei Militao rosszullétét az izgulással magyarázták, annyira ideges volt, hogy nem is nagyon evett, vélhetően leesett a vércukra. Egyébként valóban ez tűnik a leglogikusabb oknak, reméljük, más baj nincs. Kivéve, ha a pályán is ennyire izgul majd.

Nem igazán megy a dekázás az új Real-igazolásnak

Nem egy Ronaldinho a Real legújabb játékosa.

(Fotó: Getty Images)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

50 éves lett a Rakéta, minden idők legnagyobbja

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés