Természetesen edzőt cserélt a Palermo, amiben semmi hírérték nem lenne, ha nem Balogh Norbert klubjáról lenne szó.

Viszont az eddigi menettel ellentétben most nem Mauro Mindenkit Kirúgok Zamparini küldte el a szakembert, hanem maga Guillermo Barros Schelotto közölte az elnökkel, hogy tök felesleges őt tartani, mert úgysem állhat ott a pálya szélén a meccseken. Pusztán csak edzést tartani meg már nincs kedve.

Az argentin Schelottót január 11-én nevezte ki vezetőedzőnek a Baloghot leigazoló elnök, ám mivel hiányzott a szükséges edzői licence, egyszer sem volt ott a csapattal a kispadon.

A La Gazzetta dello Sport azt írja, egy ideig nincs is esélye erre, mert ha a FIFA engedélyezi a kérvényét, akkor is egy évig eltarthat az egész ügymenet. Így Schelotto azt mondta, inkább visszamegy Argentínába, a Palermót pedig továbbra is az a Giovanni Tedesco irányítja, aki az elmúlt hetekben is felelt a szakmai munkájáért.

Remélhetőleg ez nem befolyásolja a fiatal magyar csatár palermói karrierjét, ami ott minden pillanatban veszélyben van.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

50 éves lett a Rakéta, minden idők legnagyobbja

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
36% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés