Az Atlético Madrid edzője meccs közben szólt be a Real Madrid játékosának.

Csütörtök este a spanyol Szuperkupa elődöntőjében játszott az Atlético Madrid és a Real Madrid. Xabi Alonso csapata 2–1-re nyert, ezzel bejutott a vasárnapi Barcelona elleni döntőbe. A Szaúd-Arábiában megrendezett madridi rangadón Fede Valverde óriási gólt szerzett:

Bődületesen nagy gólt rúgott Fede Valverde az Atlético Madridnak

A Szuperkupa-elődöntő második percében óriási gólt vágott a Real Madrid csapatkapitánya.

A meccs után azonban nem az uruguayi játékos gólja volt a téma, hanem az Atlético Madrid edzőjének, Diego Simeonének és a Real Madrid szélsőjének, Vinícius Júniornak az összetűzése. Az argentin edző meccs közben a következőt mondta a brazil futballistának:

„Florentino ki fog rúgni téged, Vini! Ezt ne felejtsd el, ki fog rúgni téged. Ne felejtsd el, hogy én megmondtam”

– szúrt oda Simeone.

Vinícius Júnior és a Real Madrid kapcsolata jelenleg eléggé komplikált. Több olyan hírről lehetett hallani az elmúlt hónapokban, hogy a klub nem tervez a játékossal, aki az őszi el Clásicón elég nagy balhét rendezett. A legújabb hírek szerint Vinícius Angliában, a Chelsea-ben folytathatja a pályafutását:

150 millió euróért igazolhat a Premier League-be a Real Madrid ásza

A Real Madrid szempontjából is kritikus, hogy minél előbb pont kerüljön az ügy végére.

A másik elődöntőről, a Barcelona és az Athletic Bilbao meccséről itt írtunk:

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

A Manchester City leigazolta a Premier League egyik legjobbját

Szoboszlai Dominik elmondta, mit gondol az Arsenal elleni meccs végén történt balhéról

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
17% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
52% Nincs tapasztalatom vele.
Így fest a város legmenőbb rooftop bárja – és miért érdemes ebbe a hotelbe foglalni
Hirdetés