A hatszoros világbajnok Steve Davis a kétszeres világbajnok Mark Williamsszel meccsel majd a Magyar Snooker Gálán, de garantáltan lesz magyar győztes is.

Világszínvonalú bemutatóval folytatódik a Magyar Snooker Gála október 23-án:

a sportág két legendás figurája, a hatszoros világbajnok Steve Davis a kétszeres világbajnok Mark Williamsszel meccsel majd a Gerevich Aladár Sportcsarnokban.

Ha ez nem volna elég, a mérkőzéseket a világ legismertebb női játékvezetője, Michaela Tabb vezeti, aki már két világbajnoki döntőben is szerepelt.

A házigazda pedig Gundel Takács Gábor lesz. A remek hangulat tehát garantált, akár a helyszínen, akár a Sport TV képernyőjén követed az eseményeket.

Az októberi gálán ismét két showműsort adnak a sztárok a hazai rajongóknak: a délutáni és az esti előadáson a profik játszanak egymással, de az eseményt magyar tehetségek részvétele is színesíti.

Fenyvesi Zsolt, ötszörös magyar bajnok és Révész Bulcsú, a mindössze 10 éves szupertehetség egy különleges páros meccset játszik majd Davisékkel: Steve Bulcsúval, Mark pedig Zsolttal alkot majd egy párt, és váltott lökésekkel kell valamelyik duónak a győzelmet kiharcolnia. Így egy dolog biztos: lesz magyar győztese a párharcnak.

Mindkét program igazi csemegéjét Steve Davis zseniális trükklökés-bemutatója jelenti majd, amelyen a közönség közreműködésére is számítanak a szervezők.

Steve Davis 25 évvel ezelőtt, 1992-ben járt már Magyarországon, és egy snooker-klub megnyitóján sikerült egy maximumot, azaz 147-es break-et löknie. Ennek a bravúrnak a megismétlése lenne az igazi jubileumi ráadás.

Emlékezetes gálát várunk, elvégre

A magyarok imádják a snookert

Erre lehet következtetni abból, hogy rögtön az Első Magyar Snooker Gálát telt ház előtt tartották.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Szoboszlai az újabb zseniális szabadrúgásgóljával rekorder lett

Reklamált, majd pillanatokkal később szerzett egy nagy gólt a ZTE játékosa

Ronaldinhót idéző gólt szerzett a City játékosa, Guardiola azonban így is foghatja a fejét

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
25% Persze, nagyon várom már a futamokat.
15% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
18% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
43% Nem érdekel az F1.