A Williams lábadozó pilótájának lehetséges helyettese, Susie Wolff nagyban készül első Forma–1-es futamára, ráadásul nem is akármilyen tréninggel. Jobban teszed, ha nem szólsz be neki.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Valtteri Bottas a szezonnyitó időmérője után panaszkodott hátfájdalmakra, ezért ki is hagyta az Ausztrál Nagydíjat. Helyét a csapat tesztpilótanője, Susie Wolff vehette volna át, mivel azonban ő nem vett részt az időmérőn, nem is indulhatott a versenyen.

Amennyiben a finn pilóta nem épül fel teljesen, könnyen előfordulhat, hogy Susie Wolff a kétezres évek első női versenyzőjeként a Malajziai Nagydíjon debütálhat az F1-ben. Jelenleg még nem érkezett hivatalos megerősítés arról, hogy a Bottas rajthoz állhat-e Sepangban, addig is a 32 éves pilótanő thaiboksz-edzéssel készül a futamra.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem