Szalai Attila a harmadik magyar, aki bekerült a FIFA 22-ben a hét csapatába.

A FIFA legnépszerűbb játékmódjában, az Ultimate Teamben minden szerda este kijön az előző hét csapata, ebbe olyan játékosok kerülnek be, akik kiemelkedően teljesítettek az előző fordulóban. A friss keretben ismét szerepel egy magyar futballista. Korábban Gulácsi Péter és Szoboszlai Dominik is volt a hét csapatában a FIFA-nál, most pedig Szalai Attila került be, miután az előző török bajnokiján két gólpasszt adott.

Szalai alapkártyája 75-ös, most viszont egy héten át a feljavított 81-es verziójú lapja lesz nyitható. Összességében egy egész használható kártyát kapott a magyar középhátvéd, a sebessége 78-as, ami egy belső védőnél már egész jó. A védekezése 82-es, a fizikalitása pedig 89-es, ez utóbbi már a nagyon jó kategóriába tartozik.

Szalai Attia Team of the Week kártyája a FIFA 22-ben; fotó: Futbin

A mostani hét csapata a FIFA 22-ben:

Szalaival kapcsolatosan egyébként továbbra is téma, hogy hol folytatja. Az elmúlt napokban Marco Rossi azt nyilatkozta, a játékos már megegyezett a Chelsea-vel, erre hivatalos közleményben reagált a Fenerbahce, hogy semmi nem igaz a hírből. Korábban a Juventus és az Atlético Madrid érdeklődéséről is írtunk, elvileg 20 millió euróért engedné el a Fener Szalait.

Ez is érdekelhet:

Szoboszlai nem érti, miért nem tud mindig így játszani a Leipzig

Hazai pályán legyőzte az előző szezon döntősét az RB Leipzig a Bajnokok Ligájában, így tavasszal az Európa-ligában folytatja. A gólszerző Szoboszlai Dominik nyilatkozott a meccs után.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Tóth Alex Európa legerősebb bajnokságába igazol

Varga Barnabás rögtön egy súlyos pénzbüntetéssel indíthat az új klubjában

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
15% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
54% Nincs tapasztalatom vele.
Így fest a város legmenőbb rooftop bárja
Hirdetés