Marouane Fellaini lett az ország első számú belga közellensége, amit azzal érdemelte ki, hogy egy számunkra amúgy fájó vereség közben lekönyökölte, majd még provokálta is Szalai Ádámot.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Először 0–4-nél kissé indokolatlanul belekönyökölt Szalai arcába a magyar–belga nyolcaddöntőn:

Majd ment a trash talk, még heccelte is a magyar csatárt, hogy öreg, ne rinyálj, nézz a táblára, és négyest mutogatott neki.

Aztán Belgium is kapott egy hármast Walestől, Fellaini pedig egyrészt nem játszott jól, ziccert hagyott ki, majd még Bale-be is beleszállt, így betámadták a magyar trollok.

Szalai viszont kibékült vele, hivatalosan is, hiszen mindkét játékos Ibizán piheni ki az Eb-t, és össze is futottak. A magyar csatár posztolt egy képet a Facebook-oldalára, hogy "megbeszélve".

Még az outfitjük is stimmelt, úgy fest, Ibizán csak mellkasig kigombolt, felhajtott ujjú és kitűrt inggel lehet belemenni az éjszakába.

De vajon ki nyeri az Eb-t? Fogadsz?

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott