A Bordeaux 21 éves brazil szélsőjét az Arsenal és a Tottenham akarta megvenni, egyik közelebb állt hozzá, mint a másik. Ám a németek surranópályán beelőztek.

A Bild információi szerint a Bayern München titkos tárgyalásokat folytatott Malcommal és a menedzserével, és meg is állapodtak. A nyáron 5 évre Münchenbe igazol a tehetséges szélső, a bajorok kábé 60 millió eurót fizetnek érte, ami Bundesliga-rekord lenne.

A Bordeaux támadóját már a télen vinni akarta a fél Premier League, az Arsenal, a Manchester United és a Tottenham a nyáron is folytatta volna az ostromot. Pláne, hogy Malcom is kijelentette, menne, előre akar lépni a pályafutásában.

A Bordeuax-ban 25 bajnokin 8 gólt és 6 gólpasszt jegyez, gyors, mindkét lábbal jól lő, akár a vébén is ott lehet.

Münchenben Robben pótlása lesz a feladata, amit azért nem lesz könnyű megugrani.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Rooney vitamin helyett Viagrát adott korábbi csapattársának

A Lakers sztárja olyan ligába lépett be, ahol egyedül Michael Jordan járt korábban

Mbappé elárulta, hogy szerinte melyik a legkönnyebb poszt a futballban

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés