A Chelsea elleni győztes meccs után nyilatkozott Szoboszlai Dominik.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A sérüléséből visszatérő Szoboszlai kezdő volt a Chelsea elleni meccsen, amelyen gólt fejelt, és amelyet 4–1-re megnyert a Liverpool:

Szoboszlai gólt fejelt, a Liverpool gálázott a Chelsea ellen

A sérülése után visszatért a kezdőcsapatba Szoboszlai Dominik, és rögtön megszerezte első fejes gólját.

A magyar középpályás a meccs után nyilatkozott:

„Bradley a fejemre ívelte a labdát, nem volt nehéz dolgom. Valószínűleg ez volt az első fejes gólom karrierem során, de remélhetőleg még sok ilyen jön ezután”

– mondta Szoboszlai, aki dicsérte a fiatal Connor Bradleyt: az Alexander-Arnoldot helyettesítő védő gólt rúgott, és kiosztott két gólpasszt.

A magyar válogatott csapatkapitánya 69 percet volt a pályán, 91 százalékkal passzolt, a párharcai felét megnyerte, két pontos hosszú indítása és egy kiharcolt szabálytalansága volt.

A Pool a győzelmével továbbra is vezeti a bajnokságot, a City és az Arsenal előtt öt-öt ponttal, de a bajnoki címvédő egy meccsel kevesebbet játszott.

Szintén szerdán történt a Premier League-ben:

Lenyúlt gólöröm miatt alakult ki balhé a Premier League-meccsen

James Maddison és Neal Maupay a pályán kezdte a balhét, majd a közösségi médiában folytatta.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés