Háromszoros brazil válogatott focistát igazolt az NB I-ben utolsó helyezettje.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Kisvárda hivatalosan is bemutatta új igazolását, ami elég nagy durranásnak számít, elvégre nem gyakran játszik az NB I-ben brazil válogatott játékos:

Wellington Nem 2013 és 2020 között az ukrán Sahtar Doneck futballistája volt, Bajnokok Ligája-mérkőzéseken is pályára lépett, miközben három-három bajnoki címet és kupát nyert Ukrajnában

– írta a klub honlapja. Az egészet egy szóviccel indította:

Wellington Nem – Kisvárdán igen!

Nem brazil bajnok is volt 2012-ben a Fluminensével, 2023-ban pedig a brazil másodosztályú bajnoki címet nyerte el a Vitóriával. Tavaly év végén lejárt a szerződése, így szabadon igazolható futballistaként került az NB I-be.

A 2002-ben Újpestre igazolt Túlio után Wellington Nem a második olyan brazil focista, aki felnőtt válogatottként szerződött az NB I-be.

Ez is érdekelhet:

A Puskás Akadémiát is meggyengíti a Fradi?

A Mol Fehérvár után a Puskástól is érkezhet játékos a Ferencvároshoz.

Eligazol Nagy Ádám, de marad az olasz másodosztályban

A bajnokságon belül vált klubot Nagy Ádám, aki a szezon végéig érkezik kölcsönbe az új csapatához.

(Fotó: kisvardafc.hu)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Íme Cristiano Ronaldo évi 305 millió forintos titka: így marad elit formában 40 fölött is

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
36% Argentína
19% Franciaország
12% Spanyolország
11% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés