Nemhogy nem rúgják ki a holland edzőt, de most már az a valószínűbb, hogy hosszabbítanak vele.

Az elmúlt hónapokban szüntelenül jelen volt a Manchester Unitednél az edzőkérdés. A csapat a bajnokságban gyengén teljesített, Ten Hag közben folyamatosan a sok sérültről beszélt, végül a szezon vége jól sikerült a csapatnak, miután az MU az FA-kupa döntőjében legyőzte a városi rivális Manchester Cityt.

A Man. United elkapta a Man. Cityt az FA-kupa-döntőben

Nyolc év után nyert ismét FA-kupát a United, és az alighanem távozó Erik ten Hag ismét bezsebelt egy trófeát.

A kupagyőzelem ellenére azonban úgy tűnt, a Manchester United megújult vezetősége új edzőt akar. Lehet, hogy ez így is volt, a mostani hírek viszont már arról számolnak be, hogy

Erik ten Hag mégis maradhat.

És nemcsak hogy kitölti a jövőre lejáró szerződését, de esély van arra is, hogy a hollanddal hosszabbít a Manchester United vezetősége.

Az 54 éves Ten Hag két éve a Manchester United edzője, az első két szezonjában egy FA-kupát és egy Ligakupát nyert Manchesterben.

Ez is érdekelhet:

A Chelsea után egy másik topklub is élénken érdeklődik Kerkez iránt

Oké, rendben, ha az idei eredményeket nézzük, akkor egyik sem top, de azért a Man. United így a világ egyik legnagyobb klubja.

Az MU-legenda szerint a csapat tinédzsere tízszer olyan jó futballista, mint ő volt

Az FA-kupa-döntőben gólt szerző fiatal középpályást méltatta Paul Scholes.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Rooney vitamin helyett Viagrát adott korábbi csapattársának

A Lakers sztárja olyan ligába lépett be, ahol egyedül Michael Jordan járt korábban

Mbappé elárulta, hogy szerinte melyik a legkönnyebb poszt a futballban

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
17% Igen, volt egyszer rá példa.
71% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés