Egy ideje már húzódik a kapus szerződéshosszabbítása, mert a német oda szeretne kerülni a fizetési listán, ahova a teljesítménye hivatottá teszi.

A jelenleg a sérüléséből lábadozó Marc-André ter Stegen nagyjából 5 millió eurót keres évente a Barcelonánál, ennél tizenegyen is több pénzt vihetnek haza. Ha viszont azt nézzük, hogy az elmúlt két szezonban Messi után ő volt a csapat legjobbja, nem csoda, hogy markáns emelés ellenében hosszabbítana.

A legjobban kereső kapus szeretne lenni a világon, a Barcelonában pedig a  legjobb háromba, vagy annak közelébe kerülne:

eredetileg 24 millió eurót kért, de a vírushelyzet miatt beérné 18 millióval is.

null

(?) Ter Stegen demands to be the highest paid goalkeeper in the world. Before COVID, he asked for €24M net / year and now he asks for €18M. The directive wants to renew, but there are those who believe that his demands are "out of the market". @rubenuria #Transfers ??⏳✍?

Messi 31 milliót keres, Griezmann pedig az ötéves megállapodása alatt 18, 18, 21, 23 és 25 milliót kap, míg De Jong közel 19 millió eurót.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Még a „világ végéről” is jönnek Budapestre a Bajnokok Ligája-döntő miatt

Kvíz: kitalálod, hogy melyik focista volt drágább?

Magát fényezte, mindenki másba beleállt – A 10 legsokkolóbb kijelentés Florentino Pérez sajtótájékoztatójáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
4% Szerintem rossz döntés.
Újjászületik Budapest egyik ikonikus épülete, különleges lakóház lesz belőle
Hirdetés