Utolsó UFC-s meccsén kikapott az MMA egyik legnagyobb alakja, a brazil Anderson Silva.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Silva majdnem 2500 napig volt korábban UFC-bajnok, ez rekord a világ legnagyobb MMA-szervezeténél, ahogy az is, hogy korábban zsinórban 16 meccset tudott megnyerni.

Fénykorában a világ legjobbja volt, borzasztó látványos stílusa miatt imádták a rajongók, és ma is minden idők egyik legjobbjának tartják.

Az utolsó években azonban már meg sem tudta közelíteni régi csillogását. Ma hajnalban lépett utoljára ketrecbe a UFC-ben, a negyedik menetben TKO-val kikapott Uriah Halltól.

A veresége után Silva azt mondta, borzasztó nehéz befejezni, de ez volt az utolsó harca a UFC-ben, azt azonban nem mondta ki, hogy visszavonul. Elképzelhető, hogy egy kisebb szervezetnél még látni fogjuk.

Fénykorában ennyire volt domináns:

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Meccsdömping három csoportban – A foci-vb mai programja

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
10% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott