Jó szándék vezérelte, de ez kevés volt.

Japán 4–2-re verte felkészülési meccsen Törökországot. A japánok negyedik gólja a 78. percben jött, miután Ito tizenegyesből talált be. A tizenegyest megelőző jelenetsorok az érdekesek. İsmail Yüksek, a törökök középpályása egy szöglet után a japán tizenhatostól egészen a sajátjáig üldözte ellenfelét, végül jött a szerelési kísérlet is, már a tizenhatoson belül, de pechjére nem a labdát, hanem Itót találta el.

İsmail Yüksek escorting his opponent across the field only to foul him in the penalty box - Turkey vs Japan by u/IamEkremImamyan in soccer
Nyilván utólag és kívülről nem nehéz okoskodni, de látva a végeredményt, érdemes lett volna a szerelést már korábban meghúzni, akkor maximum csak egy szabálytalanság lett volna a törökök és Yüksek büntetése. Így a játékos sárga lapot, Japán tizenegyest kapott.

Ez is érdekelhet:

Maguire beállt, majd nem sokkal később rúgott egy öngólt

Ismét egy szerencsétlen mozdulat az angol középhátvédtől.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Új világcsúcs maratonfutásban, ketten is áttörték a 2 órán belüli álomhatárt

Szörnyű hír a braziloknak, újabb alapember maradhat le sérülés miatt a világbajnokságról

Bruno Fernandes szerint rengeteg pénzt ígértek neki a szaúdiak, de nem célja, hogy ő legyen a leggazdagabb

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te tudod, mennyit keres a feleséged?
76% Igen
13% Nem
11% Nem szoktunk erről beszélni