A Bayern München edzője szerint nem érdemelt háromgólos vereséget a csapata, de végül ez történt, és ugyan nehéz lesz fordítani, de nem adják fel.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Manchester City 3–0-ra legyőzte a Bayern Münchent a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első meccsén. A Bayern összességében nem futballozott rosszul, de az egyéni hibák és a City villanásai miatt háromgólos hátrányba került a jövő heti hazai visszavágó előtt:

Guardiola ezúttal leiskolázta Tuchelt

A Manchester City fél lábbal a négy között van, akárcsak az Inter.

A meccs után Thomas Tuchel a következőképp értékelte csapata teljesítményét:

„Az eredmény nem tükrözi a meccs képét.

A második félidő első 20 percében jól futballoztunk, de ennek nem lett meg az eredménye. Egy távoli lövés után kerültünk hátrányba, de jól reagáltunk erre, a második félidőben pedig még ennél is jobban. Persze most mindenki csalódott. Nem éreztem úgy, hogy megérdemelt a háromgólos vereség, de ez van.

Nagy kihívás innen megfordítani a párharcot, de nem adjuk fel. Egy hazai meccs Németországban mégiscsak egy hazai meccs. Nincs vége a párharcnak”

nyilatkozta a Bayern frissen kinevezett edzője.

A keddi másik párharcban:

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Íme Cristiano Ronaldo évi 305 millió forintos titka: így marad elit formában 40 fölött is

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
38% Argentína
18% Franciaország
11% Spanyolország
11% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés