Bevett és bevált szokás lesz lassan a nehézsúlyú világbajnoknál, hogy a győzelme után énekel a ringben.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A WBC veretlen nehézsúlyú világbajnoka, Tyson Fury harmadik alkalommal mérkőzött meg a korábbi világbajnok Deontay Wilderrel. Az első meccs döntetlenje után a másodikon TKO-val nyert Fury. A ma hajnalin a harmadik menetben leütötte amerikai ellenfelét, a negyedikben kétszer padlózott, majd a 11. menetben kiütötte Wildert, maradt veretlen és maradt világbajnok.

Kétszer ütötték le egy menet alatt Tyson Furyt, majd KO-val világbajnok maradt

Az év egyik legjobban várt bokszmeccsén összesen négy leütés és egy kiütés volt.

Az előző meccsük után az American Pie-t énekelte el a ringben Fury, most pedig Walking in Memphis című számból énekelt néhány sort, a saját stílusában, némiképp módosított szöveggel:

Tyson Fury:

Akinek a vérében van a bunyó – A Cigánykirály filmbeillő sztorija

Tyson Fury volt karrierje során nagyon fent és nagyon lent is. Az ő nem mindennapi történetét mutatjuk be.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott