A magyarok felfoghatatlan Eb-szereplése miatt kicsit minden magyar jobban szereti a másikat, kicsit összekacsintunk cinkosan, kicsit jobban örülünk mindennek, kicsit toleránsabbak vagyunk. Az élet minden területén. Például egy ügyfélszolgálati hívásnál.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Core System Kft. posztolta ezt a beszélgetést, aminél jobban semmi sem tükrözi az uralkodó hangulatot.

Ügyfélszolgálati hívás tegnap 19:01-kor:

  • Ügyfél: Helló valami miatt nem működik az Outlookban a naptár megosztás, hiába küldök meghívót, Laci nem tudja megnézni.
  • Support: Rendben, egy pillanat, átveszem a képernyődet és megnézem.
  • Ügyfél: Rendben.
  • Support: Kérlek engedélyezd a hozzáférést…
  • Ügyfél: Rendben…
  • Ügyfél: GÓÓÓÓÓÓL, GÓÓÓL, ÁÁÁÁÁÁ, OTT VAN BAZMEG, ÁÁÁÁ, EZT NEM HISZEM EL!!!
  • Support: GÓÓÓL, DZSUZSI BEVÁGTA!!!
  • Ügyfél: Na jó, hagyjuk a picsába, bontunk egy sört, majd holnap hívlak, inkább szurkoljunk ez most fontosabb, HAJRÁ MAGYARORSZÁG! (háttérben óriási gólöröm és üvöltözés)
  • Support: Rendben, HAJRÁ MAGYARORSZÁG! Köszönjük a hívásodat! :-)
Nincsenek szavak arra, amikor David Guetta Az éjjel soha nem érhet véget!-et keveri az Eb-megnyitón

Amúgy a magyarok Eb-győzelméért meg 90-szeres pénzt fizetnek, egy ezrest megér, nem?

(via Üllői 129)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés