Kevés a játéklehetőség, így pedig a válogatottba is nehéz bekerülni.

Dárdai Bence nyáron igazolt a Wolsfburghoz, ahol nemrég megszerezte az első gólját.

A 18 éves Dárdai Bence megrúgta az első gólját a Bundesligában

Győztes meccsen talált be a tinédzser játékos.

Most úgy tűnik, újabb Dárdai hagyhatja el a Herthát. A liga-zwei.de cikke alapján Dárdai Pál legidősebb fia,

Dárdai Palkó távozhat a berlini klubtól.

A szélső a kevés játéklehetőség miatt dönthet úgy, hogy elhagyja a Herthát, a német másodosztályban az idei szezonban mindössze kétszer volt kezdő, a 12 forduló alatt pedig nyolc meccsen lépett pályára, de egyelőre csak csereként számítanak rá.

A legidősebb Dárdai testvér 2022-ben mutatkozott be a magyar válogatottban, az októberi NL-meccsekre meghívót kapott Marco Rossitól, de nem lépett pályára, a novemberi meccsekre pedig már meghívót sem kapott.

Ha Palkó távozik, akkor egyetlen Dárdai, Márton maradhat a Herthánál, a védő alapember a berlini csapatban, amely a 11. helyen áll a Bundesliga 2-ben, de csak öt pont a lemaradása a listavezető mögött.

Ez is érdekelhet:

A 99. percben egyenlített a magyar válogatott Németország ellen

Tétje már nem volt a németek elleni meccsnek, de az fontos, hogy megmaradt a több mint kétéves hazai veretlenség.

Szoboszlai bekerült a Nemzetek Ligája álomcsapatába

A Whoscorednál a hét és a csoportkör csapatában is ott van a magyar válogatott csapatkapitánya.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Rooney vitamin helyett Viagrát adott korábbi csapattársának

A Lakers sztárja olyan ligába lépett be, ahol egyedül Michael Jordan járt korábban

Mbappé elárulta, hogy szerinte melyik a legkönnyebb poszt a futballban

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés