Borzasztó, unalmas, nézhetetlen, szenvedős, mázlis.

Az egész meccsen volt két és fél helyzet, a gól nem abból született. Egy szabadrúgást kapott a Fradi 17 méterre a kaputól, Djuricin játszotta el a nagyhalált, bár csak a lassításnál látszott, hogy nem nagyon értek hozzá. Gera állt a labda mögé, és hátba rúgta Andricsot, onnan pattant a kapuba. Mázli, pech, röhej.

Aztán ennyi, az egész meccs ilyen volt, 8005 néző látta a helyszínen ezt a gyalázatot, a tévé előtt remélhetőleg nem sokkal többen.

Legutóbb október 29-én szerzett három pontot idegenben az FTC, akkor Diósgyőrben 3–2-re nyert. Most tavasszal a harmadik meccsén sem kapott gólt a zöld-fehér együttes.

Újpest-Ferencváros 0–1 (0–1)

Gól: (Gera Z. 35.)

Thomas Doll a meccs végén megint kiborult, hogy egy libalegelőn kellett játszaniuk, Németországban az ötödosztályban nem rendeznek ilyen hitvány körülmények között focimeccset.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Az elfeledett BL-döntő, amelyben két magyar gólt szerzett, de egy harmadik magyar örülhetett

Még a „világ végéről” is jönnek Budapestre a Bajnokok Ligája-döntő miatt

Kvíz: kitalálod, hogy melyik focista volt drágább?

A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
4% Szerintem rossz döntés.
Ha eleged van a tömegből, ezt a 7 horvát települést írd fel magadnak
Hirdetés