Az ulloi129.hu ukrán lapokra hivatkozva írta meg, hogy Rebrov a honfitársával erősítenek.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ukrán lapok szerint közel a megállapodás az utánpótlás-válogatott belső középpályás, Ihor Haratin klubjával, a Zorjával.

A 23 éves, hatalmas termetű, 188 centi magas szűrő Dinamo Kijev-nevelés, Szerhij Rebrov is onnan ismeri az összes U-válogatottban megforduló Haratint. A középpályás a Kijevből a Metalisztba igazolt, de fél év múlva a Zorja Luhanszkban kötött ki. Az ukrán játékosnak 68 elsőosztályú meccse van, de 14-szer az Európa-ligában is pályára lépett. Sőt az Athletic Bilbao otthonában az ő góljával nyertek.

Ukrán hírek szerint, ha összejön az üzlet, Haratin lesz a Fradi történetének legdrágább igazolása, Davide Lanzafamét megelőzve. A Football Hub szerint nyolcszázezer eurót ajánlottak a zöld-fehérek, a játékos pedig napokon belül Budapestre érkezik a munkaszerződés részleteinek megtárgyalására.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott