Legalábbis ezt állítja a Leicester City elnökhelyettese.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A futballtörténelem egyik legnagyobb csodája, hogy a Leicester nyerte az angol bajnokságot. A rókák nagy felfedezettje, Jamie Vardy az idei szezonban 22 gólt és 8 gólpasszt jegyzett. Néhány éve azonban a teljesítménye meg sem közelítette a mostanit, plusz még edzésre is részegen járt.

Aiyawatt Srivaddhanaprabha szerint Vardyval kezdetben nagyon nem volt egyszerű együtt dolgozni. Igaz ez valamilyen szinten érthető is, hiszen a most 29 éves csatárt egy félprofi csapattól igazolták 2012-ben egymillió fontért. Kezdetben pedig inkább foglalkozott a fizetése elköltésével, a bulikkal, és a futballt hanyagolta. Srivaddhanaprabha szerint végül ő beszélt Vardy fejével.

Így akarod befejezni a karriered? Így akarod csinálni? Hagyjuk, hogy lejárjon a szerződésed, és nem hosszabbítjuk meg. Ne számíts jobbra.

Majd a fejmosás után elmondta neki, hogy rengeteget tehetne a klubért, és nem ártana, ha kicsit a játékra figyelne, ha már kicsengettek érte ennyi pénzt.

Vardy pedig megfogadta a tanácsot, most pedig a Premier League egyik legjobb csatárának számít. És ilyen gólt is tud lőni:

(Forrás: goal.com)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Így spárgázik egy 224 centi magas sportoló

Kvíz: Mennyire emlékszel a 98-as foci-vb-re?

A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
8% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés