Már kilencedszer kapott ki a bajnokságban a címvédő Liverpool.

Nagy hajrába kezdett a szezonban pocsékul teljesítő, sokáig szinte teljesen biztos kiesőnek számító Wolverhampton.

A Wolves az előző fordulóban az Aston Villát győzte le, most pedig a Liverpoolt, egy hét alatt két győzelme volt a bajnokságban, a szezon ezt megelőző szakaszában összesen egy.

A hajrában jöttek a gólok, előbb Gomes szerzett vezetést a Wolvesnak, erre Szalah válaszolt. A hosszabbítás negyedik percében aztán egy peches góllal kikapott a Liverpool, Andre lövése megpattant, Alisson így tehetetlen volt.

Összefoglaló:

A Wolverhampton továbbra is utolsó, és még mindig 11 pontra van a bennmaradást jelentő 17. helytől, a Liverpool maradt ötödik, de ha a Villa és a Manchester United nyer, akkor a BL-helytől egyre távolabb kerül a Pool. A meccsen egyébként  Szoboszlai Dominik végig a pályán volt, Kerkez Milost a 65. percben cserélték le.

Ez is érdekelhet:

Szoboszlai Man. Citynek rúgott csodagólja díjat nyert

Nem lepődünk meg, nálunk is ez a top.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Mosolyogva tölti az autód a magyar fejlesztésű Voltie

Stílushíradó: Szoboszlai Dominik Beckhamet idéző extravagáns sérót villantott

Öt pont, ahol az iráni háború alapjaiban átírja a sportvilágot

A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
32% Persze, nagyon várom már a futamokat.
18% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
21% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
29% Nem érdekel az F1.
Ha idén nem akarsz mellélőni nőnapon, ebből a listából válassz
Hirdetés