A Facebook tegnaptól kezdte el bevezetni a Messengerben azt az új funkciót, amivel mostantól az sms-eink is ugyanúgy jelennek meg a chatprogramban, mint a többi facebookos beszélgetésünk.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ez persze nem jelenti azt, hogy az sms teljesen beolvad a Messengerbe, ahhoz még kéne egy-két fontos lépés: egyrészt, az sms üzenetek a Messengeren belül külön jelennek meg, vagyis ha valakivel sms-ben és Messengeren is beszélgetünk, ez két különálló beszélgetésként fog megjelenni. A másik, hogy az sms továbbra is pénzbe kerül, vagyis nem mindegy, hogy milyen módon tartjuk az ismerőseinkkel a kapcsolatot.

A Facebook lépése leginkább a Google-t érintheti érzékenyen, akik a nagy mobilszolgáltatókkal egyetértésben éppen mostanában próbálják tető alá hozni a szuper sms-t, ami egyesítené magában az összes fontos funkciót, amit a mai chaptrogramok tudnak.

A "facebookosított" sms viszont valamennyire már most is ilyen: matricákat például ugyanúgy küldhetünk vele, mint Messengeren, és a chat fejek is megjelennek a telefonunkon, vagyis a Google-nek érdemes lenne belehúznia, mielőtt a Facebook teljesen elnyeli az sms-t, annak több milliárd felhasználójával együtt.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
37% Argentína
20% Franciaország
12% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés