Egy ideje már nem titok, hogy a Windows Phone bizony az utolsókat rúgja: hiába is próbálkozott a Microsoft nagyon, nem tudta megvetni az okostelefon-piacon a lábát.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Erre utalnak az egyre lesújtóbb gazdasági jelentések is – a Windows Phone piaci részesedése 0,5% körüli –, és az is, hogy már a Microsoftnál is érzik: ez a hajó annyira elment, hogy eljött az idő az androidos telefonok értékesítésére is. Ezek tükrében valamelyest érthető, hogy

a Facebook is letett egy ideje a Messenger fejlesztéséről és támogatásáról a Windows 8.1, illetve az annál régebbi operációs rendszerek esetében

– ez pedig a Windows Phone-felhasználók mintegy háromnegyedét érintheti.

A Facebook meggyomrozta a Windows Phone-felhasználók nagy részét

A változásról a Facebook illetékesei levélben értesítették az érintett felhasználókat, akik a korábbi bejelentésekkel ellentétben nem március 31-én, hanem ezekben a napokban tapasztalhatták, hogy mind a belépés, mind a frissítés lehetetlenné vált a Messengeren. Ugyanakkor a mezei Facebook-alkalmazás továbbra is elérhető a telefonon, úgyhogy a csevegés, az üzenetváltás ezentúl is megoldható – bár tény, hogy sokkal kényelmetlenebbé, lassabbá és macerásabbá válik.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Robotpostás állt szolgálatba Ljubljanában

Nemcsak furcsa, de egyenesen kínos hibát produkálnak az új iPhone-ok, azonnal frissíts!

A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
48% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés