A hírek szerint a közösségi oldal arra készül, hogy a Messenger mintájára a meghívóknál is bevezesse a láttamozást, vagyis mostantól minden ismerősöd tudni fogja, hogy nagy ívben leszarod a születésnapi partiját, a koncertjét vagy az esküvőjét.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Azt azért el kell ismernünk, hogy egy ilyen funkciónak korlátozott mértékben tényleg van értelme, hiszen nincsen mindenki teljesen hozzánőve a Facebookhoz, így pedig mostantól tudni fogod, hogy ki az, akit inkább telefonon vagy e-mailben érdemes zargatni, mert a büdös életben nem fogja észrevenni, hogy kapott tőled egy meghívót.

Az is biztosra vehető, hogy a Messengerhez hasonlóan ennél is lesz nem hivatalos megoldás a láttamozás kikapcsolására, de mi azért mégis sokkal jobban örültünk volna egy olyan funkciónak, ami azt mutatja meg, hogy kik azok, akik visszajelezték, hogy jönnek, de nem fognak eljönni.

A Facebook egyébként mostanában nagyon nyomul, hogy egymásnak ugrassza az embereket, Zuckerberg például alig néhány napja jelentette be, hogy hosszú vajúdás után hamarosan tényleg megjelenik a diszlájk gomb a közösségi oldalon.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott