És ez most nem a legújabb őrült pletyka, hogy a következő iPhone-nak a hátoldalán is lesz kijelzője: a dupla kijelzős iPhone nagyon is valóságos, és nincs hozzá másra szükséged, mint az InkCase i7 nevezetű telefon tokra.

Az Oaxis által gyártott tok egy 4,7 colos e-ink kijelzővel gyarapítja az Apple telefonjának amúgy sem szerény képességeit, aminek megvan az az előnye, hogy az iPhone IPS kijelzőjéhez képest nevetségesen keveset fogyaszt, vagyis tökéletes olyan tevékenységekre, mint az e-könyvek olvasása vagy az értesítések megjelenítése.

Az InkCase i7 egyetlen hátránya, hogy közvetlenül nem csatlakozik a telefonhoz, csak Bluetooth-szal, tehát tölteni is külön kell, igaz, így még minimálisan sem fogyasztja a teló akkumulátorát. Megrendelni 99 dollárért lehet, és novembertől szállítják.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Betiltaná a mesterséges intelligencia által előállított intim tartalmakat az EU Tanácsa

Ezért lett péntek 13-a a naptár legfélelmetesebb napja

Itt a nagy sörkvíz: mondunk egy márkát, melyik országból származik?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
15% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
42% Nem érdekel az F1.
Miért maradnak meg az emlékezetben bizonyos ajándékok?
Hirdetés