Ha egy üzlet beindul.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az Apple vezérigazgatója, Tim Cook bejelentette, hogy hatalmas mérföldkőhöz értek, ugyanis

az aktívan használt* iPhone-ok száma a világban átlépte az egymilliárdot

– jelenleg egyébként több mint 1,65 milliárd aktív Apple-eszköz van.

* Aktív készüléknek egyébként azok a mobilokat tekintik, amelyek az elmúlt 90 napban valamilyen módon kapcsolatba léptek a gyártó valamely szolgáltatásával.

Két évvel ezelőtt csak 900 milliónál járt az Apple, tehát úgy sikerült 100 millióval növelni a számot, hogy közben a koronavírus-járvány is megjelent. Ennek egyik okát az (5G-kompatibilis) iPhone 12-esek megjelenése adja, amely főleg a kínai piacon ment nagyot, pedig...

Nagy para van az iPhone 12-esekkel, leállítják a szívritmus-szabályozókat

Az Apple elismerte, ugyanakkor az nem teljesen egyértelmű, hogy csak az új iPhone-oknál áll fent ez a veszély vagy a többi készüléknél is.

Eközben...

Ezekről az iPhone-okról mond le az Apple az iOS 15 megjelenésével

De vannak táblagépek is, amik nem kapják meg a legújabb frissítéseket.

(Forrás: BBC, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A gyártósortól az üzletek polcaiig – hogyan támogatja a technológia a termékértékesítést?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés