Mert abból semmi jó nem sülhet ki, ha egy telefont beleejtünk egy üstnyi kb. 700 fokos folyékony alumíniumba – ezt még azok is vághatják, akik szinte már hivatásszerűen hasaltak el a suliban kémiából.

TheBackyardScientist Youtube-csatornán mégis összehozták az utóbbi idők egyik legértelmetlenebb kísérletét, ami miatt ki is akadt a feliratkozók egy része – elmondásuk szerint az egész „tudományos kísérlet” nem több egy hatásvadász, értelmetlen videónál, amelynek mondjuk a jóval „bohémebb” TechRax-csatornánál még helye lett volna.

A következő két komment kb. összefoglalja az egészet:

Wow! Kösz! Épp azon voltam, hogy folyékony alumíniumba dobjam az iPhone-omat! Most már lávába fogom dobni. Vagy várj, ne tegyem?

„Ne dobd az iPhone-od folyékony alumíniumba!” Ó, oké, kösz.

De azért talán mégiscsak ez a hozzászólás viszi a pálmát:

Egy Galaxy 7-es már azelőtt felrobbant volna, hogy beleejtik az alumíniumba.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Föld mélyén 50 000-szer több energia rejlik, mint a világ összes fosszilis tüzelőanyag-készlete

Miért felfedezetlen a Föld tengerfenekének 99,999%-a?

A NASA olyat tesz, amit eddig soha: élőben, a saját képernyődön nézheted végig az emberiség történelmi visszatérését a Holdhoz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés