Van benne valami lenyűgöző, amikor valaki hatalmas munkával hoz létre valami teljesen értelmetlen dolgot, márpedig a telefonhoz csatlakoztatható hajlékonylemezes meghajtónak már távolról nézve sincs semmi értelme.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ennek oka, hogy bár minden bizonnyal sok embernek csal a szemébe könnyeket, amikor meglátják a Commander Keent futni egy Samsung Galaxy Note 8-on, ez valójában floppy meghajtó nélkül is megoldható, csak telepíteni kell a telefonra egy Dosbox emulátort.

Közelebbről nézve viszont mégiscsak volt értelme az LGR Youtube-csatorna erőfeszítéseinek, hiszen a srácok hasonló technikával egy régi billentyűzetet is csatlakoztattak a telefonhoz, ami kétségkívül sokat javít a játék játszhatóságán az érintőképernyőhöz képest.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
19% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés