Most már biztos, hogy a Google azt szeretné elérni, hogy teljesen elkényelmesedjünk. Ami nyilván valamiféle sátáni terv része, de amíg ilyen jól csinálják, addig nehéz lesz ellenkezni.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A legújabb kényelmi funkció a Touch to Search, ami annyit tud, hogy ha a mobilos Chrome böngészőben kijelölsz egy szót vagy szövegrészletet, akkor a böngésző a lap alján automatikusan felajánlja a keresési lehetőséget, amire rákattintva azonnal láthatod is a teljes találati listát.

Ez gyakorlatilag ugyanaz a fícsör, mint a webes böngészőben a szöveg kijelölése->jobb klikk->keresés, de még annál is egyszerűbb és kényelmesebb. Egyelőre az androidosok örülhetnek neki, de feltehetőleg előbb-utóbb iOS-en is elérhető lesz.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Nemcsak furcsa, de egyenesen kínos hibát produkálnak az új iPhone-ok, azonnal frissíts!

Ez a vállról indítható, vízen úszó hangbomba lehet a házibuli lelke

A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
46% Nem
8% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés