Beautózták, bebiciklizték és besétálták az ország közútjainak, ösvényeinek és lépcsőinek jó részét, most pedig hajóra került a panorámakamera.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Elkezdődött a dunai vízi út fotózása, nemsokára a nagyjából 400 kilométeres magyar szakaszt is otthon ülve végig lehet majd nézni a Street View segítségével. Ulf Spitzer, a Google utcakép-szolgáltatásának regionális vezetője szerint ez az első alkalom, hogy olyan folyami hajóra szerelték fel kamerájukat, amely nagy távot tesz meg, ezzel több országon átnyúló projektet valósítanak meg.

Pozsony és a romániai Csernavoda között közlekedik majd a felkamerázott turistahajó, a képek elkészítése időjárástól függően pár hetet vesz igénybe, két-három hónap múlva láthatjuk majd az eredményt.

(Fotó: Kallos Bea/MTI)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Robotpostás állt szolgálatba Ljubljanában

Nemcsak furcsa, de egyenesen kínos hibát produkálnak az új iPhone-ok, azonnal frissíts!

A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
48% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés