Gyakorlatilag olyan lesz, mint egy online jelenléti ív.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Egy olyan új fejlesztést kaphat a koronavírus-járvány egyik legnagyobb nyertesének számító Zoom videoalkalmazás, ami egyértelművé teheti azt, ha valaki elkésik az online találkozóról/óráról, vagy meg sem jelenik azon.

A cég blogbejegyzése szerint ugyanis már teszteli azt a funkciót, ami megmutatja a videohívást szervező és társszervező számára, hogy ki fogadta vagy utasította el az invitálást, sőt, azt is, hogy ki mikor csatlakozott az online találkozóhoz – ehhez egyébként a Google Naptár vagy az Outlook naptárintegrációja szükséges és az, hogy a videokonferenciáról legyen meghívó a naptárban.

A vamzerkedésnek a leginkább a tanárok örülhetnek, akik így egyszerűbben kitölthetik a jelenléti ívet.

A jövőben a Zoom csoportokba gyűjti, hogy ki várakozik, ki csatlakozott és ki nem, valamint azt is mutatja, hogy ki milyen választ adott a videokonferencia meghívására

(Forrás: The Verge, fotó: )

Ez is érdekelhet:

Minden windowsos gépet érintő veszélyes sérülékenységet fedeztek fel

A Microsoft egy ideje már tud róla, de eddig még nem javította ki.

Visszatér mindenki kedvenc zenelejátszója, de kicsit másképp

Hamvaiból támad fel a Winamp – legalábbis ez a terv.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
14% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
23% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés